Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer aynı dizide!

Dizi Haberleri

18 Mart 2017 Cumartesi 16:01:47

Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer aynı dizide!

Ekranların sevilen iki komedyeni Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer, Star Tv’de yayınlanacak olan yeni bir dizide birlikte rol alacaklar. İki isimde uzun süredir dizi projesinde yer almıyorlardı.

Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer aynı dizide!

Tayfun Güneyer’in senaryosunu yazacağı, Star Tv’de yayınlanacak olan sitcom’da Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil bir araya geldiği projenin hazırlıklarına başlandı.

Sitcom tarzı bir proje ile ekranlara gelecek olan yapımın başrollerinde Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer yer alırken, projenin detayları önümüzdeki süreçte açıklanacak.

Yaklaşan Ramazan ayında Star Tv’de Çarkıfelek programını sunacak olan Mehmet Ali Erbil, aynı kanalda ikinci bir proje ile izleyiciler ile buluşacak.

Son olarak kısa sürede final yapan Altındağlı dizisi ile Show Tv’de bir dizi projesi ile izleyici karşısına geçen Sezer, 7 yıl aradan sonra bir kez daha Tayfun Güneyer ile çalışmış olacak.

Bir dönem ekranlara damga vuran Türk Malı dizisi de Tayfun Güneyer imzası ile izleyici ile buluşmuş, dizinin başrollerini de Şafak Sezer ve Binnur Kaya üstlenmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı