Ece Ronay'ın taciz iddiası ile suçladığı Mehmet Ali Erbil'den yanıt geldi. Ünlü şovmen asistanının kendisini uyardığını ve bunların yaşanacağını bildiğini söyleyerek reklam için kullanıldım dedi.

Ece Ronay ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini WhatsApp mesajları ile ifşa etti.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, klibinde beraber rol alan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini iddia ederek kişisel Instagram hesabından ünlü şovmen ile yazışmalarını ifşa etti.

Ece Ronay'ın iddialaro karşısında Mehmet Ali Erbil de sessizliğini bozdu. 64 yaşındaki çapkınlığı ile ünlü Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'ın iddialarına cevap geldi.

Hadise ve Hakim Ziyech sevgili mi? Hadise ve Hakim Ziyech sevgili mi?

29 yaşındaki Ece Ronay Instagram hesabından Mehmet Ali Erbil'in kendisini taci ettiğini söyleyerek şu paylaşımı yapmıştı;

615c1a9386b247088c03f94f Ronay paylaşımında "Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir.. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim.

Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok degil, beş saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü.. 

Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım..

Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun."

"REKLAM İÇİN KULLANILDIM"

Mehmet Ali Erbil'den bu iddialara yanıt geldi. Mehmet Ali Erbil yaptığ paylaşımda reklam için kullanıldığını iddia ederek şunları söyledi;

"Video çekmiş bana 'köpek' diyor. Bunun hesabını verecek. Ben masaj atmadım. Ben klibinde oynadım, gençlere destek olmak istedim. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum! Amacı belli.

Asistanım 'Bu kız sizi kullanacak' diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız.

Mesajların tamamını ve daha fazlasını savcılık makamına sunacağım. Kendi payıma düşen bir şey varsa kamuoyundan özür diliyorum.

Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağıan düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım.

Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyiniyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum."

Ece Ronay ise bu açıklamara şu yanıtı verdi;

"Açıklamanızı okurken gözlerim yaşardı, çok duygulandım. Haklı olduğunuz bir konu var; mesajlarınızı kesip biçtim. Çocuk takipçilerime kötü örnek olmaması amacıyla daha fazla rezilliğinizi paylaşmadığım için teşekkür etmemişsiniz. Eğer elinizde benim size gönderdiğim herhangi bir umut veya sizi tahrik edecek bir mesaj, ses ya da görüntü varsa paylaşmanızı rica ediyorum."