Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Medeniyetler Şehri Kayseri için 1567 fotoğraf yarıştı

Kültür Sanat

5 Ocak 2017 Perşembe 12:16:45

Son Güncelleme: 05/01/2017 12:16:54

Medeniyetler Şehri Kayseri için 1567 fotoğraf yarıştı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 3’üncüsü düzenlenen Ulusal Fotoğraf Yarışmasında sonuçlar belli oldu. Medeniyetler Şehri Kayseri konusu üzerine 1567 adet fotoğraf değerlendirildi.

medeniyetler şehri kayseri konulu fotoğraf yarışması

3’üncü kez Kayseri Büyük Şehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ulusal Fotoğraf Yarışmasında yarışan fotoğraflar değerlendirildi. 1567 fotoğrafın katıldığı yarışmanın sonuçları 7 Ocak Cumartesi günü açıklanacak.

Yarışmanın birincisi olan Sare Kural ve diğer yarışmacıların ödülleri 7 Ocak’da düzenlenecek ödül töreni ile sahiplerine verilecek.

Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ulusal fotoğraf yarışmasında 1567 fotoğraf değerlendirildi.

Seçici kurul değerlendirip sonuçlandırdığı fotoğraflarda, Sare Kural birinci, Sibel Aldemir ikinci, Osman Maaşoğlu üçüncü olurken; Hasan Uçar, Caner Başer ve Levent Meriç mansiyon ödülü kazandı. Yarışmaya katılan 50 fotoğraf ise sergilemeye layık görüldü.

Yarışmaya katılan fotoğraflardan oluşan sergi ve ödül töreni 7 Ocak Cumartesi günü Erciyes Kardanadam Tesislerinde yapılacak.

Törende birinciye 5 bin TL, ikinciye 4 bin TL, üçüncüye 3 bin TL, mansiyona layık görülen fotoğraflara 1000’er TL, sergilenecek eserler için ise 200’er TL ödül verilecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı