Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Matthew McConaughey neden Guardians of Galaxy 2 yerine The Dark Tower’ı seçtiğini anlattı

Getty Images

Film Haberleri

1 Ocak 2017 Pazar 03:12:16

Son Güncelleme: 01/01/2017 03:17:05

Matthew McConaughey neden Guardians of Galaxy 2 yerine The Dark Tower’ı seçtiğini anlattı

Matthew McConaughey, Doctor Strange ve yakında çıkacak olan Guardians of the Galaxy 2’de kötü adam olmak için teklif aldı ancak ikisini de reddetti.

matthew mcconaughey neden the dark tower'ı seçtiğini anlattı

McConaughey, “Yönetmenin ve ilgisini sevdim ve Man in Black’in yaratıcısı ve yazarı olabilirim” diyerek sözlerine başladı ve Playboy ile yaptığı bir röportajda, neden Marvel filmlerini reddettiğini ve bir diğer bilim kurgu-fantezi filmi olan The Dark Tower’da baş rolü kabul ettiğini açıkladı.

“Guardians of the Galaxy’yi seviyorum ancak gördüğüm şey; film başarılı oldu ve bir diğer büyük isimli oyuncu için renkli bir bölüm yapmamız gerekti. Bir değişiklik olacak gibi hissettim” dedi. Stephen King romanından uyarlanan The Man in Black’de oynayacak McConaughey şunları ekledi, “The Dark Tower’ın senaryosu çok iyi yazılmıştı, yönetmeni ve ilgisini sevdim ve bu Stephen King romanının kendi sürümümde Man in Black’in (diğer adı ile Şeytan) yaratıcısı ve yazarı olabilirim.”

The Dark Tower, Şeytan Dark Tower (evrenin bağlantı noktası) adlı kuleyi bulup, yok edip, insanlığın sonunu getirmeden önce kulenin yerini tespit etmek için ömür boyu süren araştırma yapan bir silahşörün (Idris Elba) hikayesini korku ve fantezi ile harmanlıyor.

Sony Pictures ve MRC ağırlıkla Stephen King’in The Gunslinger kitabından uyarlanan, senaryosunun Akiva Goldsman ve Jeff Pinkner tarafından yazıldığı ve Nikolaj Arcel tarafından yönetilen uzun metrajlı filmi beraber finanse ediyorlar. Arcel şu anda Oskar ödüllü Danimarkalı film yapımcısı Anders Thomas Jensen (“Election Night”) ile senaryoyu yeniden yazmak için çalışıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı