Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Masum dizisinin galası yapıldı

Dizi Haberleri

23 Ocak 2017 Pazartesi 20:55:55

Masum dizisinin galası yapıldı

İlk online yerli dizi olarak tarihe geçmeye hazırlanan, Blutv’de izleyiciler ile buluşmaya hazırlanan Masum dizisinin galası yapıldı.

Masum dizisinin galası yapıldı

1. yaşını dolduran Blutv’nin yaş gününde gerçekleştirilen Masum dizisinin galası, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Doğan Tv yöneticileri, dizi oyuncuları, gazeteciler ve çok sayıda davetlinin katılımı ile yapıldı.

İlk yerli online dizi olacak olan Masum dizisi, kadrosunda Haluk Bilginer, Ali Atay gibi bir birinden ünlü ismi bir araya getirmeyi de başardı.

BluTV kurucusu ve Ceo’su olan Aydın Doğan Yalçındağ, “Masum umarım hem sektör hem de izleyicinin çok seveceği büyük bir yolculuğun başlangıcı olur” şeklinde açıklama yaptı.

Aydın Doğan’da, “Bu kutlama benim en mutlu günüm. Daha da büyük başarıları birlikte kutlayacağız, Doğan’a güvenim tam” yorumunda bulundu.

Masum dizisinin proje tasarımı ve senaristliğini yapan Berkun Oya’nın da yaptığı kısa konuşma yaptığı gala’da daha sonra dizi izletildi. 60’ar dakikadan 2 bölüm seyrettirilen dizi sonrası sinema salonundan ayrılan davetliler Masum’un başarılı bir proje olacağına inandıklarını söylediler.

27 Ocak’ta BluTV kullanıcıları ile buluşacak olan Masum dizisi, sıradan görünen bir ailenin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâyeyi konu alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı