Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Masum Değiliz dizisinin Saati Yeniden Değişti!

Dizi Haberleri

26 Temmuz 2018 Perşembe 12:12:34

Masum Değiliz dizisinin Saati Yeniden Değişti!

ATV ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Masum Değiliz dizisinin yayın saati yeniden değişti! Daha önce 00.45’e alınan dizi yeni bölümüyle saat 00.15’te yayınlanmaya başlayacak! ATV ekranlarında yayınlanan Masum Değiliz dizisinin reytingleri hiç iç açıcı görünmüyordu. Kanal yönetimi tarafından bir değişiklik daha yapıldı.

ATV ekranlarında yayın hayatını sürdüren ancak reytinglerde hüsrana uğrayan Masum Değiliz dizisinin yayın saati yeniden değişti! Daha önce 00.45’e alınan dizinin yayın saati şimdi de 00.15’e çekildi! Yapılan bu değişiklik Kanal yönetiminin Masum Değiliz’e bir şans daha vermesi olarak yorumlanırken dizinin ilerleyen bölümlerde de başarısızlığını sürdürmesi halinde yayından kaldırılabileceği konuşuluyor.

Koliba Film yapımcılığında hazırlanan ve ATV ekranlarında yayınlanan Masum Değiliz dizinin oyuncu kadrosunda , Damla Sönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Sercan Badur, Ushan Çakır, Aras Aydın ve Oya Unustası gibi isimler yer alıyor. Oyuncu kadrosundaki deneyimli isimlere karşın reytinglerde başarılı sonuçlar alamayan dizinin yayından kaldırılabileceği dillendiriliyor.

MASUM DEĞİLİZ YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN? SAAT KAÇTA?

ATV’nin Masum Değiliz dizisindeki saat değişikliğinin ardından Masum Değiliz 6. bölüm önümüzdeki Çarşamba saat 00.15’te yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünü kaçırmamanızı öneririz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı