TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışma programının şampiyonu belli oldu. Sevilen programın 2022 Masterchef şampiyonu önlüğünü asacak. Masterchef finaline Hasan ve Eren ismini yazdırmıştı. Masterchef şampiyonu canlı yayın ile belli oldu. Büyük final ile ilgili detaylar haberimizde...

Sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye’de büyük gün geldi. Canlı yayında birinci ilan edildi. 2021 Masterchef Şampiyonu bütün puanları toplayarak birinciliği hak etti. Kupayı kaldıran Masterchef Şampiyonu altı ay boyunca çok yoğun bir süreçten geçerek birinciliği elde etti.

3_1280x720-31

Masterchef Şampiyonu Kim Oldu?

2021 Masterchef Şampiyonu bu akşam canlı yayında ilan edildi. TV 8 ekranlarında izleyicilerin merakla beklediği final yayınında birinciliği elde eden yarışmacı mutluluğunu gizleyemedi. Heyecanı konuşmalarına yansıyan şampiyon gönüllere taht kurmayı başardı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışma programı final gecesinde bütün Türkiye’yi ekranlara kilitlemeyi başardı. ilk gün kendi seçtiği yemeklerden oluşan menüyü yapan Eren ve Hasan, avantajı ele geçirmek için büyük çaba gösterdi. Eren’ in hazırladığı tabak Hasan’ ınkine göre daha çok puan alarak ikinci güne daha avantajlı başladı.

4_1280x720-27

2021 Masterchef Şampiyonu Belli Oldu!

MasterChef Türkiye 2021 final gecesinde Hasan ve Eren üç menü ile jürinin karşısına çıktı. MasterChef Türkiye final oyunlarında dördüncü oyun için Hasan Anadolu, Altı Ezmeli, Kapadokya yemeklerini Eren ise Urla, Antep ve Anadolu yemeklerini yaptı. Beşinci oyunda ise Hasan Deniz Mahsüllü Connoli, Atlas ve Churros Eren ise  Doğa, Zarzuela, Külah  yemeklerini yaptı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye 2021’ de büyük final heyecanı bu akşam yaşandı. Masterchef Türkiye 2021 büyük finalinde ise Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı birincilik mücadelesi verdi.

Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti! Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti!

Masterchef Türkiye 2021 finalistlerinden olan Eren Kaşıkçı 1989 tarihinde doğdu ve 32 yaşındadır. Eren Kaşıkçı’ nın babası asker annesi ev hanımı ve tek kardeşe sahip. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı Gökçeada’ dan yarışmaya katıldı. Kaşıkçı evli ve bir de çocuğu var. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim almış. Gökçeada’ da bir otelde şeflik yapan Eren Kaşıkçı, İmroz kuzusu yemeği ile jüriden tam not almayı başarmıştı.

Nevşehir’ li olan Hasan ise 27 yaşında. Masterchef Türkiye 2021 finalistlerinden olan Hasan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulundan mezun oldu. Lise yıllarından itibaren yemek sektöründe yer alan Hasan Nevşehir Belediyesporun mutfak şefliğini yapıyor.

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışma programı 2021 yılı şampiyonunu bu akşam ilan edildi. MasterChef Türkiye 2021 şampiyonu Eren seçildi.