TV 8 ekranlarının sevilen Yarışma programı  ‘MasterChef Türkiye’nin dün akşam gösterilen bölümünde üç jüri üyesinden biri eksikti.

Bu eksiklik izleyicilerin gözünden kaçmadı.  İtalyan Danilo Şef’i MasterChef Türkiye’nin dün akşam gösterilen programda yer almaması seyircide merak uyandırdı.Danilo Zanna, ilgi ile izlenen ‘MasterChef Türkiye 2021′ meraklı gözlerle beklenen isimlerden biri oldu. Sevilen jüri üyesini programda göremeyen MasterChef Türkiye’ izleyicileri, “Danilo Şef, MasterChef’ten ayrıldı mı?” sorusuna cevap aramaya başladı.Yarışma programının öteki jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, konu ile alakalı açıklama yaptı. Yalçınkaya yapmış olduğu kısa konuşma ile duruma açıklık getirmeye çalıştı. Mehmet Şef, Danilo Şef çok özel bir durumundan dolayı gitmek zorunda kaldı. Somer Şef ile beraber biz devam ediyoruz. Herhangi kötü bir durum yok” ifadelerini kullandı. MasterChef Türkiye yarışmasının jüri üyesi Danilo Zanna'nın neden programda olmadığı ise merak ediliyor.

Birbirinden  başarılar yarışmacılar ile,  alanlarında Büyük başarılar elde etmiş olan profesyonel şeflerin  yemek yorumları ile televizyon ekranlarında izleyicileriyle buluşan Master Chef Türkiye,  Türk televizyon ekranlarına başka bir soluk getiriyor.  Zorlu eleme süreçleri ve Zorlu yarışma şartları ile  kıyasıya rekabet içerisinde olan yarışmacılar,  şeflerin karşısına puan alabilecekleri tabaklar çıkarmayı hedefliyorlar.  Master Chef Türkiye programının jüri üyeleri,  Mehmet Yalçınkaya,  Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın birbirinden kıymetli yorumları karşısında,  yarışmacılar ter döküyor.

Ebru Şahin Prens dizisinde! Ebru Şahin Prens dizisinde!

‘MasterChef Türkiye’ yarışmasında üç sezondur jüri üyeliği Yapan ve sempatikliği ile gönülleri kazanan Danilo Zanna ile alakalı ‘MasterChef Türkiye’den  henüz net bir açıklama yapılmadı. Öte yandan, ‘MasterChef Türkiye 2021’ yarışmasının gösterilen yeni bölüm fragmanında program jüri üyeleri, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun yanı sıra Danilo Zanna’nın da olduğu görülüyor.

39 yaşındaki İtalyan şef Danilo Zanna, MasterChef Türkiye yarışmasının ilk sezonunda, Hazer Amani’nin programdan ayrılmasının ardından jüri üyeleri arasına katılmıştı.