Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Marvel Black Widow’un Yönetmeni Belli Oldu!

Film Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi 23:00:38

Son Güncelleme: 14/07/2018 22:25:18

Marvel Black Widow’un Yönetmeni Belli Oldu!

Marvel’ın solo Black Widow filminde yönetmen koltuğunda kimin oturacağı netleşti! Scarlett Johansson’un oyuncu kadrosunda yer aldığı solo Black Widow filminin yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturacak! Cate Shortland Somersault, Lore ve Berlin Syndrome filmlerinin yönetmen koltuğunda da oturmuştu! 

Marvel solo Black Widow filmi için yönetmenini buldu! Scarlett Johansson’lu Black Widow filminin yönetmenliği için birçok yapımda yönetmen koltuğunda oturan Cate Shortland’la anlaşıldı. Solo Black Widow filminin yönetmenini bulmak için Marvel ekibince  70’in üzerinde adaydan eleme yapılarak bu sonuca ulaşıldı.

Marvel’in yeni filmi solo Black Widow’ın çekimlerine kısa bir süre sonra başlanılacak. Cast çalışmalarında yönetmenin de bulunmasıyla birlikte artık sona yaklaşıldı. Stüdyo ve Scarlett Johansson tarafından seçilen isim Somersault, Lore ve 2017 yılı yapımı olarak dikkat çeken Berlin Syndome’un yönetmenliğini yapan Cate Shortland oldu.

BLACK WİDOW NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

2019 yılında vizyona girecek solo Black Widow, Marvel evreninin 2. kadın karakterin baskın olduğu film olacak. Kadın kahramanın ön planda olacağı Black Widow filminin çekimleri için şuan halen hazırlıklar sürüyor. 2019 Yılında Black Widow filminin Captain Marvel filminin ardından kısa bir süre sonra vizyona girerek fantastik kurgu hayranlarıyla buluşması bekleniyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı