Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mardinli Marilyn Monroe

Magazin

25 Aralık 2016 Pazar 15:35:58

Mardinli Marilyn Monroe

Marilyn Monroe’ya olan benzerliğiyle nedeni ile ilgi odağı haline gelen ev kadını Melek Akarmut dikkat çekiyor.

mardinli marilyn monroe

Ünlü sinema sanatçısı Marilyn Monroe’ya olan benzerliğiyle dikkat çeken ev kadını, bazı firmalardan modellik teklifleri aldığını ve Monroe’nin hayatını anlatan bir filmde oynamak istediğini söyledi.

Mardin’de yaşayan ve 4 çocuk annesi olan Melek Akarmut, ünlü sinema sanatçısı Marilyn Monroe’ya olan benzerliğiyle herkesi şaşırtıyor. Akarmut, her sokağa çıktığında şaşkın bakışlarıyla karşılaştığı vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Mardin’in tarihi dar sokaklarında yürüyen Akarmut’u karşılarında gören vatandaşlar, hemen cep telefonlarına sarılarak Akarmut ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor.

mardinli marilyn monroe resimleri 2

Monroe’ye benzemekten mutluluk duyuyorum

Monroe’ye benzemekten mutluluk duyduğunu belirten Akarmut, gittiği her yerde Marilyn Monroe hayranları tarafından yoğun ilgi ile karşılaştığını anlattı. Çarşıda pazarda yürürken tanımadığı insanların yanına gelip fotoğraf çektirmek istediğini dile getiren Akarmut, “Gelip, ‘Marilyn Monroe’ye ne kadar benziyorsunuz. Sizinle fotoğraf çektirebilir miyiz?’ diyorlar. Bu beni rahatsız etmediği gibi hoşuma da gidiyor” dedi.

Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyorum

Uzun yıllar halı dokumacılığı yaptığını ancak evlendikten sonra iyi bir anne ve huzurlu bir eş olmak için gayret ettiğini kaydeden Akarmut, “Kısa metrajlı bir filmde oynadım. Bazı firmalar da ürün tanıtımlarında beni model olarak kullanmak istiyor. Ancak ben daha çok Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyorum” diye konuştu.

Akarmut’un kızı Esmanur Evşen ise, annesine hayran olduğunu dile getirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı