Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Manuş Baba’nın avukatı Sedef Erken’den ”çalıntı” açıklaması

Magazin

19 Aralık 2017 Salı 15:00:44

Manuş Baba’nın avukatı Sedef Erken’den ”çalıntı” açıklaması

Manuş Baba’nın avukatı Sedef Erken’den yeni bir basın açıklaması yapıldı.

Manuş Baba’nın şarkısı hakkında son zamanlarda ciddi bir kriz dönemi yaşanıyor. Şarkının çalıntı olduğu iddia edilirken Manuş Baba ise şarkının hiçbir şekilde çalıntı olmadığını belirtiyor. Ancak yasal olarak haklarını kullanacak olduğunu belirtmesine rağmen hala daha olayın gündemden düşmemesi üzerine bugün de Manuş Baba’nın avukatı Sedef Erken tarafından bir açıklama yapılmak zorunda kaldığı biliniyor. Erken, Manuş Baba’nın ”Eteği Belinde” isimli albüm şarkısının çalıntı olmadığını iddia etti.

YASAL Süreci Başlattı!

Manuş Baba’nın avukatı Sedef Erken, kendisinin müvekkili Manuş Baba adına gerekli yasal işlemleri başlattığını açıklayarak, bu konuda basın mensuplarınca ortaya atılan ve araştırılmadan iddia edilen bu kişiler hakkında da gerekli aşamaların katedilecek olduğunu belirtti.

Yaşanan zararın tamamının tazminat olarak alınması için yasal işlemlerin bu şekilde ilerleyeceğini çok uzun bir açıklama ile belirten Manuş Baba’nın avukatı Sedef Erken, genç bir müzisyen hakkında ortaya atılan bu ve buna benzer iddialara karşı her zaman yasal haklarını en üst seviyeden kullanacaklarının mesajını da net bir şekilde vermiş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı