Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mandıra Filozofu Nerede Çekildi? Hangi Köyde

Film Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı 19:20:18

Mandıra Filozofu Nerede Çekildi? Hangi Köyde

Mandıra Filozofu filmi nerede çekildi? Hayatı ve yaşamı sorgulatan bir film olarak izleyicisini ekranlara kilitleyen Mandıra Filozufu filmi, ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Beyazperdede elde ettiği başarının ardından Televizyonda da sürekli yayınlanan Mandıra Filozofu film serisi 1 ve 2. filmleriyle övgüyü hak etti. Biz de Mandıra Filozofu’nun nerede çekildiğini sizler için araştırdık ve öğrendik…

Mandıra Filozofu dizisi Mustafa Ali karakterinin üzerine kurulu. Köyde, şehirden, gürültüden ve tüm yapaylıklardan uzak doğal bir yaşam süren, doğayla iç içe yaşayan Mustafa Ali, birgün koya tatil yapmak için gelen ve elinden toprağını almak isteyen fabrikatörle dost olur. Fabrikatör, şirket sahibi zengin Cavit Bey’e kendi toprağını satmak istemese de dostane tavırla yaklaşan Mustafa Ali, ona hayatı sorgulatır. Cavit Bey’de Mustafa Ali’nin doğal yaşamından çok etkilenir ve onunla dost olarak, onun tarlasını satın almaktan vazgeçer.

Mandıra Filozofu filmi sinemada büyük başarı yakalamasının ardından televizyonlarda da sürekli yayınlanmaya başladı. Türkiye seyircisi de hayatı sorgulatan, köy, doğa ve doğal yaşamı hatırlatan Mandıra Filozofu’nu izlemeye doyamadı. Mandıra Filozofu’nun çekimleri ise Milas ilçesinin Çökertme Köyü’nde gerçekleştirildi. Bu beldemiz doğal yaşamın en güzel aynası olarak Mandıra Filozofu’nun çekimlerine ev sahipliği yaptı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı