Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Malkoç Süalp’ten Bade İşçil’e yılbaşı tatili teklifi

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 19:56:50

Malkoç Süalp’ten Bade İşçil’e yılbaşı tatili teklifi

Malkoç Süalp 2 ay öncesinde barışmanın ardından eşine teklif götürdü, ancak sonucunda hüsrana uğradı.

Malkoç Süalp ile yollarını ayıran ve çocuğu dolayısı ile boşanma aşamasında çok zorlu süreçlerden geçen Bade İşçil, şimdilerde eşinden gelen yılbaşı tatili teklifi ile adeta şoka uğradı. Tatil teklifini reddederek eski eşine ”hayır” yanıtı veren ünlü oyuncu Bade İşçil, 2 ay öncesinde çocukları için barışmışlar ancak bunun herhangi bir şekilde aşk ilişkisi şeklinde olmadığı açıklamasında bulunmuşlardı

Fırsatı bulmuşken Paris’te bir otelde yer ayırtan ve yılbaşını Paris‘te geçirme teklifinde bulunan Malkoç Süalp, Bade İşçil’e teklifi götürmesinin hemen ardından olumsuz yanıt aldı. Fırsatı değerlendirip teklif sunan Malkoç Süalp’in bu teklifini Bade İşçil’in ayrı ayrı odalarda kalınacak olmasına rağmen barışmaya dönebilecek olduğu endişesi ve istemsizliği sonucunda kabul etmediği iddia edildi.

Şiddetli Geçimsizlik Onları Vurdu!

Bade İşçil ve Malkoç Süalp çiftinin boşanma nedenleri çok ileri derece şiddetli geçimsizlik olarak tanımlanmış ve bunun sonucunda yargıç çiftin boşanması yönünde karar vermişti. Çocuğun annede kalmasına, ancak babanın istediği zaman çocuğunu görmesine imkan tanıyan mahkeme hakimi, ikiliyi tek celsede boşamıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı