Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Logan filminden yeni fragman

Logan filminden yeni fragman

Film Haberleri

21 Ocak 2017 Cumartesi 21:25:15

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:48:49

Logan filminden yeni fragman

Marvel karakterlerinden Wolverine’nin üçüncü filmi olan Logan için yeni bir fragman daha yayınlandı. Ekim ayında vizyon tarihi duyurulan filmden peş peşe yeni tanıtım fragmanları yayınlanmaya devam ediyor.

Logan filminden yeni fragman

James Howlett ismiyle doğmuş fakat Logan olarak tanınan, köken olarak sansargillerden gelen ve bu yüzden ellerinde üçer tane kemikten pençe bulunan Wolverine’nin yeni filmi Logan için haberler gelmeye devam ediyor.

X-Men, Avengers, Incredible Hulk, HYDRA, S.H.I.E.L.D gibi Marvel dünyasının çizgi romanlarında da yer alan Wolverine karakteri, 2000 yılından bu yana Wolverine’nin bulunduğu filmlerde karakter Hugh Jackman tarafından canlandırılıyor.

Bu film ile son kez Wolverine karakterine hayat vereceği öğrenilen Jackman’lı bir Wolverine’yi de son kez izliyor olacağız.

Filmin konusu ise şöyle olacak: Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan’ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine’de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex’in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.

Logan filmi 3 Mart 2017’de vizyonda olacak.

Logan Film Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı