Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Leyla ile Mecnun hayranlarına müjde! Geri Dönüyorlar

Dizi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 04:04:03

Leyla ile Mecnun hayranlarına müjde! Geri Dönüyorlar

Yayınlandığı dönemde ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara geri dönüyor. Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant’la beraber dizinini senartisti Burak Aksak’ın müjdeli haberi verdiği andan itibaren dizinin hayranları merak içerisine girdi. Leyla ile Mecnun hayranlarına müjdeyi verelim. Sevilen dizi resmen geri dönüyor!

Leyla ile Mecnun geri dönüyor! 2011 tarihinde TRT 1’de başlayan ve 2013 yılında son bulan komedi dizisi Leyla ile Mecnun hayranlarına müjde. Eflatun Film tarafından yayınlanan ve türk televizyon tarihinin en iyi absürt komedisi olan Leyla ile Mecnun dizisi geri döndü.

Ali Atay, Serkan Keskin ve Burak Aksak müjdeyi verdi!

Leyla ile Mecnun dizinin başrol oyuncuları Twitter hesaplarından müjdeyi verdi. Ali Atay’ın İsmail abi diyerek Serkan Keskin’e verdiği pası, Osman Sonant ve Burak Aksak aldı. Onlarda pası Ahmet Mümtaz Taylan’a attı. Bir döneme damga vuran dizinin başlama haberi de oldukça ilginç oldu.

Leyla ile Mecnun yeni bölümler hangi kanalda olacak?

Leyla ile Mecnun dizisinin başlaması kesinleştikden sonra dizinin detayları da belli oluyor. Tüm oyuncu kadrosu Cengiz Bozkurt hariç kadroda yer alacak. Ancak Cengiz Bozkurt’ta Jet sosyete Dizisi biter bitmez ekranlarda olacak. Dizinin kanalı internet ortamında Netflix, Puhutv ya da Blutv ekranlarında olması muhtemel.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı