Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Leonardo Di Caprio ile Morrone Aşkı Fransa’ya Geçti!

Magazin

10 Ağustos 2018 Cuma 15:00:40

Son Güncelleme: 10/08/2018 11:33:11

Leonardo Di Caprio ile Morrone Aşkı Fransa’ya Geçti!

Dünyaca ünlü aktör Leonardo Di Caprio ve kendisinden tam 22 yaş küçük genç sevgilisi Camilla Morrone İtalya tatilinin ardından tatillerine Fransa’da devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İtalya’da görüntülenen çiftin tatilleri şu sıralar Fransa’ya sıçramış durumda! Sevgilisi ve Di Caprio’nun sıcak anları objektilere yakalandı!

21 yaşındaki sevgilisi Camilla Morrone ile aşk tatilini sürdüren Dünyaca ünlü aktör Leonardo Di Caprio sevgilisiyle romantik anlar yaşamaktan geri durmuyor! 43 yaşında olan dünyaca ünlü aktör, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle tatillerinin ilk ayağı olan İtalya’dan ayrılıp Fransa’ya geçtiler!

Geçtiğimiz hafta İtalya’da tatillerine başlayan Leonardo Di Caprio ve Camilla Morrone aşkının yeni durağı Fransa oldu! Korsika’da denize giren ve denizde romantik anlar yaşayan çift objektiflerden kaçamadı! Leonardo Di Caprio, Camilla Morrone’ı öpücüklere boğarken çiftin mutlu halleri dikkat çekti!

LEONARDO DI CAPRIO İLE CAMİLLA MORRONE AŞKI SÜRÜYOR…

Kameralar önünde olmaktan çekinmeyen ve romantik anlar yaşamaktan geri durmayan Leonardo Di Caprio ile genç güzel sevgilisi Camilla Morrone’ın aşkı uzun bir dönemdir sürüyor! Çift evliliği henüz düşünmese de 2019’da nikah masasına oturabilecekleri yakın çevreleri tarafından konuşlmaya başladı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı