Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

Özel Haber

1 Temmuz 2018 Pazar 14:41:18

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

Dünyada ve Türkiye’de çok sevilen ve izlenen yabancı dizi La Casa de Papel’in 3. sezon tarihi belli oldu! Türkiye’de Netflix üzerinden izlenebilen dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair dedikodular son buldu, La Casa de Papelin 3. sezon ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı resmi olarak açıklandı. 3. sezonun İstanbul’da geçmesi de gündemde! Peki La Casa de Papel ne zaman başlıyor, oyuncu kadrosunda değişiklik olacak mı? La Casa de Papel 3. sezon analiz ve detayları sizlerle…

Ülkemizde ve hatta tüm Dünyada büyük bir ilgiyle izlenen diziler arasında yer alan La Casa de Papel’in 3. sezonu için ön bilgiler gelmeye başladı. Netflix’ten izlenebilen La Casa de Papel’in 3. sezon ilk bölümünün yayınlanma tarihi de kesinlik kazandı. Yapılan açıklamaya göre La Casa de Papel 3. sezon 2019 yılı başında başlayacak! La Casa de Papel tutkunları için verilen tarihe göre 3. sezonun ilk bölümünü 2019 yılının Ocak veya Şubat ayında Netflix üzerinden izleyebileceğiz. Netflix, La Casa de Papel için yayınladığı videoda “Tarihin En Büyük Soygunu henüz bitmedi!” diyerek mesaj verdi.

La Casa de Papel Konusu – La Casa de Papel’in Yeni Sezon Analizi

La Casa Papel, ilk bölümü itibariyle 2 Mayıs 2017 tarihinden bu yana izleyenlerini adeta bağımlı haline getirmişti. Sosyal medya üzerinden de milyonlarca etkileşim alan dizinin yeni sezonu için bir takım spekülasyonlar da yapılmış, dizinin radikal bir kararla 2.sezonun ardından bir daha yayınlanmamak üzere final yaptığı dile getirilmişti. Ancak Netflix üzerinden yayınlanan resmi videoya göre “Tarihin en büyük soygun macerası” kaldığı yerden devam edecek!

La Casa de Papel’in hikayesi İspanyol hırsızlık çetesini ve yaptıkları büyük hırsızlığı konu almaktadır. Oyuncu kadrosu da gerek Türkiye gerekse dünya üzerinde birçok ülkede ezberlenecek kadar benimsenmiştir. Oyuncu kadrosunun önemli isimleri, dizide Doktor rolüyle Alvaro Morte, Tokyo rolünde Ursula Corbero, Murillo rolünde Itziar Ituno ve Berlin rolünde Pedro Alonso olarak ön plana çıkıyor. Türkiye’de La Casa de Papel’in 3. sezonunda da heyecan artarak sürecek.

Alvaro Morte ile Çağatay Ulusoy, İstanbul Dedikodularını Beraberinde Getirdi!

Dizinin Doktor’u Alvaro Morte, Netflix’te yeni bir projeye baklayacak Çağatay Ulusoy’la fotoğraf çekinmişti. Netflix plaftormunda dizide rol alacak iki ismin bir araya getirilmesi, Netflix’in Türkiye’deki payını artırmak adına La Casa De Papel’in 3. sezonunun Türkiye’de, İstanbul’da geçebileceği dedikodularına dikkat çekiliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı