Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kutsi Yeni Sezonda ATV ekranlarında Olacak! Kutsi Yeni Diziye Başlıyor!

Dizi Haberleri

23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:35:03

Kutsi Yeni Sezonda ATV ekranlarında Olacak! Kutsi Yeni Diziye Başlıyor!

Ekranların sevilen ismi Kutsi, uzun süredir ayrı kaldığı ekranlara geri dönüyor! Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Verda’da Kutsi’nin oynayacağı kesinleşti! Sevilen oyuncu ve şarkıcı Kutsi, hayranlarının merakla beklediği şekilde yeni sezonda ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak, Verda dizisinde rol alacak. 

Ekranların sevilen ismi Kutsi, yeni sezonda ATV ekranlarında yeni bir dizi projesiyle geliyor! ATV’nin yeni dizisi Verda’da rol alacak yakışıklı oyuncu ve şarkıcı Kutsi, hayranlarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı! Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen ve en son Kalbimdeki Deniz dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu suskunluğunu Verda dizisiyle bozacak!

Pastel Film yapımcılığında hazırlanacak Kod Adı Verda dizisi ATV ekranlarında yeni sezona damga vurmak için geliyor. Reytinglerde başarılı bir grafik çizerek kalıcı olmak isteyen Kod Adı Verda dizisinin ilk ve başrol oyuncusu Kutsi oldu. Cast çalışmaları ve deneme çekimleri devam eden Kod Adı Verda dizisine ilerleyen günlerde birçok ismin de ekleneceği konuşuluyor.

VERDA DİZİSİNDE KUTSİ’Yİ İZLEYECEĞİZ

Kutsi’nin Verda dizisinde rol alması kesinleşti. Dizinin oyuncu ekibi için görüşmeleri halen sürerken Aysun Akyüz’ün de dizide yer alabileceği konuşuluyor. Son olarak Cennet’in Gözyaşları dizisinde izlediğimiz Aysun Ayküz’ün de gelmesiyle birlikte dizi kadrosunun daha da güçleneceği öngörülürken diziye yeni ünlü isimlerin de katılacağı öğrenildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı