Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kutsi ve Feyza Çıpa aşkı gözlerden uzakta devam ediyor

Magazin

25 Ocak 2017 Çarşamba 11:13:30

Kutsi ve Feyza Çıpa aşkı gözlerden uzakta devam ediyor

Şarkıcı ve oyuncu Kutsi, uğruna eşinden boşandığı Feyza Çıpa ile aşkını gözlerden uzakta sürdürmeyi, görünmemeyi tercih ediyor. Boşanmasına rağmen, ilişkilerini gözlerden uzak süren çiftin fotoğrafları ise hayranları tarafından paylaşılıyor.

Kutsi ve Feyza Çıpa aşkı gözlerden uzakta devam ediyor

Eşinden boşanan Kutsi, birlikte olduğu sevgilisi ile Feyza Çıpa ile anlarını fotoğraflarken, bu kareleri herhangi bir yerde paylaşmamayı, gizli tutmayı tercih ediyorlar.

Kutsi’nin 7 yıllık evliliğini bitirmesine sebep olan büyük aşkı ile birlikteliği devam ederken, çift kameralar karşısına çıkmamaya da gayret gösteriyorlar.

İlk defa geçtiğimiz aylarda bir tiyatro’nun galasında objektiflere poz veren çift, bunun dışında gözlerden uzak birlikteliklerini sürdürüyorlar.

Feyza Çıpa, Kutsi’den evlilik teklifi aldığını da söyleyerek, birlikteliklerinin boyutunun ne kadar ciddi olduğunu da belirtmişti.

3 hafta kadar önce tatil için Almanya’ya giden çift’in orada çekildikleri fotoğraflar ise kendileri tarafından değil, hayranları tarafından çift’in hesapları da etiketlenerek sosyal medya da paylaşılıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı