Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kurtlar Vadisi Yeni Sezonda TRT’de!

Dizi Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı 13:38:01

Kurtlar Vadisi Yeni Sezonda TRT’de!

Uzun süredir yeni sezonuyla ilgili birçok iddia ortaya atılan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonda TRT ekranlarında olması bekleniyor! TRT 1’in yeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu mu olacak? Pana Yapım’ın yapımcılığında hazırlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağına, hangi kanalda yayınlanacağına ilişkin dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’dan açıklama geldi.

Ekranların uzun süredir yayınlanan ve sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına müjde! Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin uzun süredir yeni sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağını konuşuluyordu. Kurtlar Vadisi Pusu, 15 Temmuz sürecinde birçok spekülasyona sebep olmuş, mezar taşı sahnesi ve ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ domaini gibi nedenlerden dolayı tepki çekmişti. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

2 Senedir yeni bölümleri yayınlanmayan ve hayranlarının bu sebepten dolayı müjdeli bir haber beklediği Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden iyi haberler geliyor. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, bazı kanallarla Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon için görüşmelerin yapıldığını doğrulamıştı. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’nun TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşmasına kesin gözüyle bakılıyor ancak şuan için henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı