Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kurtlar Vadisi resmen Kanal D’de

Dizi Haberleri

20 Temmuz 2018 Cuma 16:57:55

Kurtlar Vadisi resmen Kanal D’de

Uzun süredir yeni sezonu yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı? diye sorulan Kurtlar Vadisi dizisi için mutlu haber geldi! Pana Film Yapımcılığında hazırlanan Kurtlar Vadisi dizisinin geleceği ile ilgili konuşan dizinin jönü “Polat Alemdar” Necati Şaşmaz, kısa sürede güzel haberlerin açıklanacağını, birçok kanalla görüşmeler olduğunu doğrulamıştı. Kurtlar Vadisi dizisinin Kanal D ekranlarında yeni sezonda yerini alacağı açıklandı.

Kurtlar Vadisi efsanesi geri dönüyor! Yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı yılan hikayesine dönen, geçtiğimiz sezonda da yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacağı açıklandı! Sinehaber’in ulaştığı özel bilgilere göre Kurtlar Vadisi hayranları bu sezon dizisine kavuşacak! Kanal D ekranlarında yeni sezonda başlayacak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin içeriğinde birçok değişiklik de gündemde. Hatta dizinin adı Kurtlar Vadisi Kaos da olabilir.

Necati Şaşmaz, nam-ı diğer Polat Alemdar, yaptığı açıklamada Kurtlar Vadisi dizisinin önümüzdeki sezon hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü ve gelecek sezon dizi hakkında güzel haberlerin gelebileceğini iddia etmişti. Sinehaber olarak ulaştığımız bilgilere göre Kurtlar Vadisi dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor!

KURTLAR VADİSİ DİZİSİ GEÇEN SEZON YAYINLANMAMIŞTI, BU SEZON TEKRAR BAŞLIYOR!

Dizi, geçtiğimiz sezon hiçbir kanalla anlaşmamış ve yayınlanma eğilimi göstermemişti. Bu sezon birçok kanalla görüşmelerini sıklaştıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yapımcısı Pana Film Kanal D ile anlaşmayı yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi artık yeni sezonda Kanal D ekranlarında başlayacak, tarihle ilgili ise henüz kesin bir bilgi yok.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı