Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kurtlar Vadisi Kaos yeni Sezonda TRT’de

Dizi Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi 16:01:47

Kurtlar Vadisi Kaos yeni Sezonda TRT’de

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Kurtlar Vadisi yeni sezonda TRT ekranlarında yayınlanacak mı? Uzun süredir yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı tartışılan ve merak konusu olan Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili sevindirici haber geldi! Pana Film yapımcılığında hazırlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adıyla TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayacak! 

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Geçtiğimiz sezon herhangi bir kanalla anlaşmayan ve dizinin yeni sezonunu yayınlamayan Pana Film, şu sıralar TRT 1 ekranları için görüşmeler sürdürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ve Kurtlar Vadisi projesinin ana kahramanlarından oyuncu Necati Şaşmaz konuyla ilgili yaptığı değerlendirmelerde bu sezon dizinin yeni bölümlerinin TRT 1 ekranlarında yayınlanabileceğini açıklamıştı.

Kurtlar Vadisi Pusu isim değiştirerek yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos olarak yayın hayatını TRT 1 ekranlarında sürdürecek! Yeni sezonda diziye yeni oyuncuların eklenmesi ve senaryonun 15 Temmuz ve FETÖ Terör örgütüyle ilişkilendirilmesi bekleniyor. Dizide ana karakter olarak ‘Polat Alemdar’ rolünde yine Necati Şaşmaz’ı izleyeceğiz. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yeni sezonda TRT 1 ekranlarında olacak!

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında izleyeceğimiz Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi tutkunları şimdiden yeni sezonu iple çekmeye başladı. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi’nin ülke gündemini gündemine alması ve 15 Temmuz başta olmak üzere birçok gündem maddesiyle senaryosunu zenginleştirmesi bekleniyor. Kurtlar Vadisi Kaos, yeni sezonda Eylül-Ekim aylarında TRT 1 ekranlarında başlaması bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos, şimdiden tutkunlarını heyecanlandırdı. Dizi TRT 1 Ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Ayrıca yeni sezon senaryosu da şimdiden büyük merak konusu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı