Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kurtlar Vadisi Hayranlarına Müjde! Nöbet Dizisi Geliyor

Dizi Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma 00:18:21

Kurtlar Vadisi Hayranlarına Müjde! Nöbet Dizisi Geliyor

Kurtlar Vadisi hayranlarına müjde! Necati Şaşmaz ve ekibinden yeni dizi geliyor. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizileri sonrası yeni dizi için yüksek bütçe nedeniyle kanal bulamayan yapım, 2018-2019 yılında bir kanalla anlaştığı biliniyor. Ancak büyük bomba Nöbet dizisiyle gerçekleşecek.

Ekranların en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi, 1.5 yıldır yayınlanmasa da zirvedeki yerini her zaman koruyor. Yaz aylarında yapılan kanalla görüşülüyor, yeni Kurtlar Vadisi’nin ismi belli açıklamaları sonrası dizinin sevenleri kesin olarak başlayacağını biliyor. Ancak büyük müjde Kurtlar Vadisi yapım ekibi Pana Film’den yeni dizi haberi geldi. Necati Şaşmaz’ın sürekli yazdığı senaryom çoklardan biri daha gerçek oluyor. Nöbet dizisi yakında ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Nöbet Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak!

2018-2019 yeni sezon dizi bombaları birer birer belli oluyor. Pana Film’in yeni Asker dizisi Nöbet ismi kesinleşti. Nöbet dizisi Star TV ve FOX TV asker dizileri olması nedeniyle Kanal D’de yayınlanacak gibi görünüyor. Ancak Kanal D yeni yönetimi ve Murat Saygı, daha önce anlaşılan Kurtlar Vadisi dizisini de yeniden görüşelim diyerek gün vermişti. Ancak Kanal D olmazsa Nöbet dizisi ATV ekranlarda gelmesi kesinleşecek.

Nöbet Dizisinde Kimler Rol Alacak?

Nöbet dizisinde kesinleşen rol şu an için yok. Ancak eski Kurtlar Vadisi oyuncularını sık sık göreceğimiz bir yapım olacak. Dizinin bombası ise Hande Erçel olabileceği gelen bilgiler arasında.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı