Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kursiyerlerden Kağıt Rölyef sergisi

Kültür Sanat

15 Ocak 2017 Pazar 11:17:22

Kursiyerlerden Kağıt Rölyef sergisi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezlerindeki kursiyerlerin hazırladığı, Kağıt-Rölyef Atölye performans sergisi sanat severler ile buluştu.

Kursiyerlerden Kağıt Rölyef sergisi

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Cumartesi ve Pazar günü açık olacak olan sergide kursiyerler tarafından yapılan 3 boyutlu kağıt rölye atölye çalışmaları görücüye çıktı.

Serginin açılışına Darende Kaymakamı Ali Türk, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay ve davetliler katıldı.

Sergiyi gezen Kaymakam Türk, ciddi bir emeğin verildiği sergide emeği geçenlere teşekkür ederek, “Kadın kursiyerlerimizin burada nakış gibi ince ince dokuyarak yapmış oldukları sergiden bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğumuzu belirmek istiyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay ise 2 gün sürecek olan sergide bayan kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünlerin sergileneceğini söyleyerek, “Önümüzdeki günlerde İnşallah değişik alanlarda açtığımız kurslardaki ürünleri açacağımız sergiler ile sizlere sunacağız” diye konuştu.

Kurs öğreticisi Emine Özer’de MABESEM’de açılan kursta kursiyerlerin emeklerini sergilediklerini belirterek, tüm Malatyalıları sergilerine davet etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı