Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
SİNE GAZETECİLİK VE YAYINCILIK A.Ş

YAZILIM (Software)
TE BİLİŞİM

YER SAĞLAYICI (Server Provider)
Eselax.com

İLETİŞİM(Contact E-mail)
E-posta: irtibat@sinehaber.com
Adres: Fatih / İstanbul – 34070

REKLAM (Advertisiment)
irtibat@sinehaber.com

Abonelikler

© TÜM YAYIN HAKLARI SAKLIDIR
Sinehaber.com adresinde yayınlanmakta olan haber ve görseller kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz, yayınlanması durumunda gerekli hukuki süreç başlatılır. Yapılan yorumlardan yorumların yazarları sorumludur. Siteden dışarı gönderilen reklam gibi dış bağlantılara ait içeriklerden Sinehaber.com sorumlu değildir.

KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
Sinehaber.com haber platformunda yer alan bütün tüm yazılar, görsel ve video materyalleri, tasarım ve kodlama adına yapılan tüm düzenlemeler 5846 sayılı telif hakları yasası ile korunmaktadır. Tarafımızdan alınan yazılı bir izin olmaksızın içeriğimizin herhangi bir amaç ile kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması yasaktır. Aynı zamanda sitemizde yayınlanan haberler kaynak gösterilmeksizin paylaşılamaz / yayınlanamaz. Sinehaber.com basın yayın ilkelerine uymaya söz verip, yayıncılık etiklerinin gereğini yerine getirmektedir. Sitede yayınlanan yorumlardan yazarları sorumludur. Reklam gibi 3. taraf sitelerine açılan bağlantılar ayrı bir pencerede açılır ve Sinehaber bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar tüm bu şartları ve politikaları kabul etmiş sayılır.

YASAL BİLDİRİMLER
Sinehaber.com 5651 sayılı ifade edilen “içerik sağlayıcı” olarak yayın yapmakta olup, bu yasa gereği yazılar / yorumlar ve diğer tüm paylaşımlardan yazarları sorumludur. Telif ihlali ve gerçekliği sorgulanabilir olup kişisel hakların çiğnenmesi gibi herhangi bir yasal sorun nedeni ile mağduriyetin oluşması durumunda içerik sağlayıcı taraf olarak bu ihlale konu olan haberleri iletişim kurulması halinde 48 saat içerisinde yayından kaldırırız. Bu bildirimler için iletişim bölümünden bize bu durumu bildirmeniz yeterlidir.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sinehaber.com. However, sometimes the sinehaber.com uses third parties to process your information. Sinehaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the samsuahaber.comre quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sinehaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sinehaber.com and its services. When you use sinehaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sinehaber.com cookies section of our full Privacy Policy.