Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Küçük Prens Masalı Film Oldu! FOX’ta Küçük Prens!

Film Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 18:27:32

Küçük Prens Masalı Film Oldu! FOX’ta Küçük Prens!

Antoine de Saint-Exupéry’nin kaleminden çıkan ve sadece küçüklerin değil 7’den 70’e gencinden yaşlısına herkes için büyük bir masal olan ‘Küçük Prens’ FOX tv ekranlarında!  Masal halinden uyarlanarak filmi yapılan Küçük Prens, ilk kez FOX TV ekranlarında yayınlanacak! Animasyon şeklinde hazırlanan filmin yayınlanacağı tarihte belli oldu!

Antoine de Saint-Exupéry tarafından kaleme alınan masal Küçük Prens, animasyon olarak beyaz perdeye aktarılmıştı! Sinemada seyircisiyle buluşan Küçük Prens, şimdide FOX TV ekranlarında televizyondan yayınlanacak! İlk defa FOX TV ekranlarından yayınlanacak Küçük Prens animasyon filmi, Küçük Prens tutkunları için büyük önem arz ediyor. İlk bakışta sanki bir çocuk masalını andıran ince ve az sayfadan oluşan bir kitap görünümündeki Küçük Prens, anlatımı ve içerdiği anlam bakımından 7’den 70’e bir başyapıt olarak çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkese hitap ediyor.

Uçağı kırıma uğrayan ve çölde bir başına kalan bir Pilot ve yanında aniden beliren, Çölde karşılaştığı tek varlık Küçük Prens… Başka bir gezegenden gelen Küçük Prens, pilota hayatının dersini veriyor. Küçük Prens masalını okuyanların anlayabileceği bu hayat dersini animasyon filmiyle sizler de öğrenebilirsiniz.

2015 yılında vizyona giren Küçük Prens animasyon filmi, FOX TV ekranlarında yarın yani 3 Temmuz 2018 Salı günü saat 20.00 da yayınlanacak. Küçük Prens tutkunlarının kaçırmamasını öneririz.

İşte Küçük Prens fragmanı;

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı