Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kübra Akkaya Kimdir Nerede İstanbul’da bulundu mu?

Genel

25 Temmuz 2018 Çarşamba 16:19:48

Kübra Akkaya Kimdir Nerede İstanbul’da bulundu mu?

Sosyal medyada gündeme gelen Kübra Akkaya kimdir? İnternette tanıştığı kişi tarafından kaçırıldığı düşünülen Kübra Akkaya bulundu mu? Kübra Akkaya İstanbul’a iş görüşmesi için geldiğini düşünüyordu, ancak bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Ailesinin kendisine iş vaadinde bulunan kişiden şüphelendiği söyleniyordu. Kübra Akkaya ve onu iş vaadiyle İstanbul’a getiren kişi bulundu mu?

Kübra Akkaya, İzmir’den İstanbul’a ailesine haber vermeden iş görüşmesine çıktı ancak bir daha kendisinden haber alınamadı! İnternet üzerinden tanıştığı kişiyle iş görüşmesi yapmak için İstanbul’a gelen Kübra Akkaya’nın zeka geriliğinin bulunduğu da ortaya çıktı. Peki şimdi Kübra Akkaya nerede? Kübra Akkaya İstanbul’a gidebildi mi yoksa daha önce mi kayboldu henüz bilinmiyor. Polis ekipleri alarma geçerken Kübra Akkaya’nın ailesi de sosyal medya başta olmak üzere birçok platformdan girişimlerde bulunarak Kübra’yı görenlerin haber vermesini bekliyor.

Kübra Akkaya’nın internet üzerinden tanıştığı bir şahsın iş vaadiyle Kübra Akkaya’yı İstanbul’a çağırdığı ve bu şahsın Kübra Akkaya’yı alıkoyduğu üzerinde duruluyor! Polis ekipleri de teyakkuza geçti, Kübra’nın bulunması için operasyon başlatıldı. Aile yaptığı açıklamada akli yetersizliğinden faydalanılarak kendisinin götürülebileceğini söylüyor.

KÜBRA AKKAYA İZMİR VE İSTANBUL’DA ARANIYOR!

İstanbul’a doğru yola çıkan ancak İstanbul’a vardığı da meçhul olan Kübra için hem İzmir hem de İstanbul’da arama başlatıldı. 20 yaşındaki genç kızın şuan nerede olduğu bilinmiyor. Eldeki tek ipucu onu İstanbul’a iş vermek vaadiyle çağıran bir şahsın olduğu. Polis eldeki bulgulardan yola çıkarak Kübra Akkaya’nın bulunması için harekete geçmiş durumda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı