Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kötü Çocuk için geri sayım, 20 Ocak’ta vizyonda

Film Haberleri

21 Aralık 2016 Çarşamba 05:32:07

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:13:48

Kötü Çocuk için geri sayım, 20 Ocak’ta vizyonda

20 Ocak’ta vizyona girip sinema severler ile buluşacak olan Büşra Küçük imzalı İnternet’te 100 milyondan fazla okunan ve çok satan serisinden uyarlanan filmin yeni tanıtımı yayınlandı.

kötü çocuk fragmanı 20 ocakta vizyonda

Yayınlandığının haftası 50 bin adet satılan serinin sinema uyarlamasının başrollerinde Özcan Deniz’in yazıp yönettiği İkinci Şans filminde izlediğimiz 1997 doğumlu genç oyuncu Afra Saraçoğlu Kayla karakteri ile ve Kaledeki Yalnızlık filmi yanı sıra Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları adlı televizyon dizilerinde rol alan Tolga Sarıtaş’ta Meriç karakteri ile yer alıyor.

Daha önce sinemada izlediğimiz Deli Ormanlı, Magi gibi filmlerde imzası bulunan TAFF Pictures, Kötü Çocuk filminin de yapımını üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor. Doğduğu günden bu yana babasının bir anda hayatına girmesi ile eski hayatı ile bağını koparan Kayla ile kötü çocuk olan okulun gizem dolu yakışıklısı Meriç arasında ki sorunlu aşk hikayesinin konu alındığı Kötü Çocuk filmi 20 Ocak 2016’da beyaz perde de olacak ve sinema severler ile buluşacak.

Aynı zamanda 23 Aralıkta vizyona girecek olan Murat Boz’un başrolünde yer aldığı Dönerse Senindir, 415.343 izleyici ile 2016-2017 sezonunun en iyi açılışını yapan Çakallarla Dans 4 gibi filmlerde TAFF Pictures imzasını taşıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı