Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kötü Çocuk filminin galası yapıldı

Film Haberleri

19 Ocak 2017 Perşembe 14:49:19

Son Güncelleme: 19/01/2017 14:50:15

Kötü Çocuk filminin galası yapıldı

Büşra Küçük’ün kitabından beyaz perdeye uyarlanan, yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği merakla beklenen Kötü Çocuk filminin galası 18 Ocak’da yapıldı.

Kötü Çocuk filminin galası yapıldı

18 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen galaya filmin hayranları akın ederken, Kanyon’da da ünlüler akını vardı. Gala’nın başlamasına saatler varken alanı dolduran izleyiciler, oyuncuları görünce sevinçten çığlıklar attılar.

Kırmızı halı seromonisinde, yılın en romantik, en aşk dolu en tutku dolu filmi olduğunu ve kalbinde aşk olan herkesin tutkuyla aşkına koşacağı bir film çektiklerini belirten filmin yönetmeni Yağız Alp Akaydın, öncelikle kitabın yazarına teşekkür etmek gerektiğini belirtti.

Filmin erkek başrol oyuncusu genç oyuncu Tolga Sarıtaş, “Çok dinamik bir gençlik filmi çektiğimizi düşünüyorum. Çok heyecanlıyım. Hem kitabın hem de oyuncuların sevenleri burada. Bu kadar fanın buraya gelmiş olması bizi çok motive ediyor. Bizim için onların sayesinde çok daha güzel bir izleme olacak. Aksiyon dolu ve temposu hızlı bir film çektik” dedi.

Büşra Küçük, Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya, Tülin Özen ve diğer oyuncular fanların bulunduğu salona giderek izleyicilere iyi seyirler dilediler.

Heyecanla film ekibini bekleyen hayranlar film ekibi, salondan ayrılmadan öncede tüm fanlarla birlikte selfie çekmeyi de ihmal etmediler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı