Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kötü Çocuk filminin afişleri stencil yöntemi ile Beşiktaş Sokaklarında!

Film Haberleri

5 Şubat 2017 Pazar 12:51:42

Son Güncelleme: 05/02/2017 12:51:47

Kötü Çocuk filminin afişleri stencil yöntemi ile Beşiktaş Sokaklarında!

Büşra Küçük’ün romanından beyaz perdeye uyarlanan, Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’un başrollerini paylaştığı Kötü Çocuk filminin stencil yöntemi ile basılan afişleri Beşiktaş Sokaklarını süsledi.

Kötü Çocuk filminin afişleri stencil yöntemi ile Beşiktaş Sokaklarında!

Kabahatler Kanununa aykırı olan yöntemle basılan afişler, Beşiktaş sokaklarında ki telefon kulübeleri ve panolarının üzerinde görüntülendi.

İki haftadır vizyonda olan filmin 325 bin kişi tarafından izlenerek, gişe de beklentilerin altında kalması sonrasında kitabın, filmin ve/veya oyuncuların fanlarının böyle bir yönteme başvurduğu tahmin ediliyor.

Kabahatler kanununa aykırı olan bu afiş yöntemi ile ilgili kitabın yazarı ve film oyuncularının nasıl bir yorum yapacağı merak edilmeye başlandı.

20 Ocak’da vizyona giren filmin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yaptığı filmin kitabı internet üzerinden 100 milyondan fazla okunmuştu.

Kötü Çocuk filminin konusu:

“Kayla doğduğu gün babası tarafından terk edilmiş, yaşamı boyunca annesi tarafından büyütülmüş ve artık lise çağında bir genç kızdır. Ancak kendisini terk eden babasının aniden ortaya çıkmasıyla hayatı değişir. Kayla, on yedi yaşına girdiğinde, ilk kez gördüğü babasıyla, yabancı bir şehre taşınır. Bu yeni şehirde, İstanbul’da, bir yandan babasıyla yaşama zorluğu çekerken bir yandan da yeni bir okula alışması gerekecektir. Fakat daha okulun ilk gününde hiç beklemediği birisiyle, gizemli Meriç ile tanışır. Kayla’nın hayatı sırlarla dolu Meriç’in peşinden gittikçe iyice karışacaktır..”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı