Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Korkunç Filmler İlgi Çekti

Film Haberleri

12 Aralık 2017 Salı 02:13:23

Son Güncelleme: 15/12/2017 01:40:47

Korkunç Filmler İlgi Çekti

Korkunç Filmler İlgi Çekti

Korkunç Kısa Filmler İlgi Çekti

Hollywood film sektörü için 2017 yılı tam bir cadı kazanına dönmüştü. Dedikodu ve çalkantılarla dolu bir yıla kısa ve korku temalı kısa filmler heyecan kattı. Jake Gyllenhaal ve Nicole Kidman’ın da yer aldığı kısa filmler kısa süre içinde büyük beğeni topladı.

İzleyiciler Ekrana Kilitlendi

En çok dikkat çeken filmler arasında kuşkusuz Jordan Peele yönetmenliğindeki Get Out oldu. Oyunculuğu ile göz dolduran Daniel Kaluuya ise kısa filmin en dikkat çeken ismi oldu. Oscar Ödülü’nün beklenen sahibi Saoirse Ronan ise Lady Bird filmi ile izleyenleri şaşkına çevirdi. Korku dolu kısa filmler tek kelime ile izleyenlerini büyüledi. Hala ödül alamayan ve hayranlarını şaşkına çeviren Jake Gyllenhaal ise Stronger filmi ile kamera karşısına geçti.

En Önemli İsimler Kısa Film Platformu İle Bir Arada

Hayranlarını Big Little Lies dizisi ile sevindiren Nicole Kidman beyaz perdeye muhteşem bir dönüş yaptı. Üstelik The Beguiled ve The Killing of a Sacred Deer gibi iki önemli yapıtta yer alması da bu çoşkuyu ikiye katladı. Yine Hollywood’un en gözde oyuncularından olan Daniela Vega da A Fantastic Woman filmi ile hayranları ile buluştu. Sex and the City dizisi ile gönüllere taht kuran Cynthia Nixon yine yılın en gözde ve şaşırtan youncularından oldu. Kısa film platformu ile bir araya gelen tüm bu isimler sevenlerine bir kez de korku tadında merhaba dedi.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı