Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Komedi Spaghetti’nin konuğu Esra Erol oldu!

Televizyon

19 Mart 2017 Pazar 14:08:51

Son Güncelleme: 19/03/2017 14:09:13

Komedi Spaghetti’nin konuğu Esra Erol oldu!

Danilo Zanna’nın sunumu ile, Dünya’nın en büyük video paylaşım platformu Youtube’da yayınlanan ilk komedi şovu olan, Komedi Spaghetti’nin bu hafta ki konuğu ünlü sunucu Esra Erol oldu.

Komedi Spaghetti'nin konuğu Esra Erol oldu!

Son günlerde kanun hükmünde kararname (KHK) ile kapatılacakları konuşulan evlilik programlarının önde gelen isimlerinden olan ve yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çeken Esra Erol, Danilo Zanna’ya planlarından bahsetti.

Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş’un açıklamaları sonrasında, programında canlı yayın sesi titreyerek açıklama yapan ve eleştirilerin hedefi olan Esra Erol, Komedi Spaghetti’de Zanna’nın sorularını yanıtladı.

Zanna’nın her programında olduğu gibi, konukları ile olan eğlenceli sohbetinde gelenek bozulmadı. Esra Erol ile de oldukça hoş ve eğlenceli bir sohbete imza attılar.

Programın sunucusunun Esra Erol’a, “Seni bir filmde görmek isterim” demesi üzerine, Esra Erol’da böyle bir şeye sıcak baktığını belli eden “Şimdiye kadar gelen tekliflere hep ‘hayır’ diyordum. Ama şu anda içimde büyük bir istek var. Tabii ki yapabilir miyim, öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum.” açıklaması ile dikkat çekti.

Oyuncu mu olmak istiyor soruları gündeme düşerken, Esra Erol, senarist ve oyuncu olan yakın dostu Gupse Özay’a da programdan mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

Danilo Zanna’nın ilk konuğu olan Özay’a seslenen Esra Erol, “İnsanın en yakın arkadaşı hem senarist olacak, hem yazar olacak, hem film çekecek, hem de rol vermeyecek. Bu nasıl şey” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı