Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kolonya Cumhuriyeti filminden ilk fragman paylaşıldı

Film Haberleri

30 Mart 2017 Perşembe 15:47:07

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:15:15

Kolonya Cumhuriyeti filminden ilk fragman paylaşıldı

Güldür Güldür Show’da canlandırdığı tiplemeler ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Çağlar Çorumlu, bir başka BKM oyuncusu Büşra Pekin ile birlikte rol aldığı film ile izleyenleri güldürmeye hazırlanıyor.

Kolonya Cumhuriyeti filminden ilk fragman paylaşıldı

BKM sinema ve televizyon yapımlarında yeni projeler üretmeye devam ediyor. Son olarak Tatlım Tatlım filmini sinemaya taşıyan BKM, yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak Ali Sunal’ın sunacağı bilgi yarışmasını da ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Tatlım Tatlım vizyona gireli 2 hafta olmuşken, yine Tatlım Tatlım’da rol alan Çağlar Çorumlu’nun başrolünde yer aldığı Kolonya Cumhuriyeti filminden ilk fragman paylaşıldı.

21 Nisanda vizyona girecek olan komedi filminde, Türkiye’ye inen bir uzaylıya yapılan hoşgeldin karşılaması sırasında atılan bir top mermisinin, uzaylının gemisine isabet etmesinin ardından yaşananlar beyaz perdeye aktarılıyor.

Türk ve Uzaylı karşılaşmasını mizah yönü ile ele alacak olan filmin senaryosunu Dedemin Fişi, Çarşı Pazar gibi filmlerin senaristliğini üstlenen Murat Kepez kaleme alıyor.

Filmin kadrosunda Çağlar Çorumlu yanı sıra, Büşra Pekin, Uğur Bilgin, Mahir İpek ve Ersin Korkut gibi isimlerde rol alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı