Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Koku Bir Katilin Hikayesi film Konusu

Film Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 02:11:01

Koku Bir Katilin Hikayesi film Konusu

Fransa, İspanya yapımı film 2006 yılında yapılmış olup 2007 yılında vizyona girmiştir. 147 dakika süren koku bir katilin hikayesi filmi dram, gerilim, suç türünde izleyicilerle buluşmuştur.

Fransa, İspanya yapımı film 2006 yılında yapılmış olup 2007 yılında vizyona girmiştir. 147 dakika süren koku bir katilin hikayesi filmi dram, gerilim, suç türünde izleyicilerle buluşmuştur. Film 18. yüzyılda Fransa’da geçmektedir. Jean Babtiste 18. yy da Paris’te dünyaya gelmiştir.

Son derece farklı bir karaktere sahip olan Jean balık satıcısı kadının oğlu olarak çöplerin arasında doğmuş her türlü kokuya karşı bir algısı vardır, koku duyarlığı oldukça yüksektir.

Öte yandan diğer duyguları çok fazla gelişmemiştir. Annesi onu diğer çocukları gibi öleceğini düşünerek çöplerin arasında bırakmıştır, fakat Jean yaşar ve yetimhanede büyür. Yetimhanede büyüyen Jean genç bir adam olduğunda bir gün şehre indiği sırada genç ve güzel bir kadının kokusunun büyüsüne kapılarak onu takip eder.

Genç kız Jean’ın kendisini takip ettiğini fark ederek korkar ve çığlık atar, başkasının onları duymasından endişe eden Jean geç kızın ağzını kapatır ve kızın ölmesine neden olur. Olaylar bundan sonra farklı bir yönde gelişir kendine ait ten kokusu olmayan Jean kendine ait insan kokusu yaratmaya başlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı