Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kocaman Ailem dizisi hayranlarına Üzücü haber! Yayından Kaldırılıyor

Dizi Haberleri

21 Temmuz 2018 Cumartesi 13:15:56

Son Güncelleme: 21/07/2018 12:07:38

Kocaman Ailem dizisi hayranlarına Üzücü haber! Yayından Kaldırılıyor

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kocaman Ailem, reyting sıralamasında inişli çıkışlı performansının ardından erken final yapıyor! ATV Kanal yönetiminin aldığı karar sonrası reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan Kocaman Ailem dizisinin 8. bölümüyle final yapması kararlaştırıldı! Dizi tutkunlarının çok sevdiği Kocaman Ailem 8. bölümüyle ekranlara veda edecek.

ATV’nin sevilen dizisi Kocaman Ailem, reytinglerde umduğunu bulamadı! Dizinin inişli çıkışlı grafiği ve ani reyting düşüşleri yaşaması nedeniyle yayından kaldırılmasına karar verildi. ATV Kanal yönetimi Kocaman Ailem dizisinin 8. bölümle erken final yapmasına izin verdi. Kocaman Ailem dizisi 7. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kocaman Ailem dizisinin tutkunları ATV’den gelen haberle yıkılırken Kocaman Ailem dizisi 31 Mayıs Perşembe günü ilk bölümünün ardından yayınlanan 6 bölümüyle heyecanlandırmayı başarmıştı. Yine de reytinglerde başarıyı bir türlü yakalayamayan dizi 8. bölümüyle erken final yapacak. Kocaman Ailem 8. bölüm final bölümü olacak, 26 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’da ATV Ekranlarında olacak.

KOCAMAN AİLEM DİZİSİ NEDEN REYTİNG BAŞARISINI YAKALAYAMADI

Başrollerde Levent Ülgen, Aksel Bonfil ile Çağla Demir’in bulundğu Kocaman Ailem dizisi ilk bölümleri itibariyle seyirciyi heyecanlandırsa da umduğu izlenme oranı ve reytinge bir türlü ulaşamadı. Her bölümde daha da düşen reytingler sonucu ATV’de Kocaman Ailem dizisini yayından kaldırmayı kararlaştırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı