Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 17:27:25

Koca Koca Yalanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Koca Koca Yalanlar ne zaman başlayacak? Koca Koca Yalanlar dizisi, Kanal D’nin yeni sezona damga vurması beklenen dizileri arasında yer alıyor! Limon Film yapımcılığında hazırlanan Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Koca Koca Yalanlar dizisine dair tüm detayları sizler için araştırdık…

Limon Film yapımcılığında hazırlanan Koca Koca Yalanlar dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak! Kanal D’nin yeni dizi projesi Koca Koca Yalanlar dizisinin ilk adı Kocamın Metresi olarak duyurulmuş ancak yapım şirketi ve Kanal tarafından yapılan müzakerelerde Koca Koca Yalanlar isminde karar kılınmıştı. Yeni dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı!

Dizi tutkunları Koca Koca Yalanlar ne zaman başlayacak? Koca Koca Yalanlar dizisi ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorularını sormaya başlamışken yayınlanan tanıtım videosu büyük heyecan yarattı. Başrollerini Hakan Yılmaz ve Evrim Alasya’nın paylaştığı Koca Koca Yalanlar dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı, yapılan açıklamada “Kısa süre içerisinde başlayacak.” dendi.

KOCA KOCA YALANLAR DİZİSİNİN KONUSU 

Müjgan ve Ahmet evli bir çifttir. Mutlu ve huzurlu bir yuvaları bulunan çiftin hayatı, Ahmet’in yeni iş arkadaşlarıyla değişecek! Heyecan, aşk ve eğlence ile bir aile komedisi tarzında olacak Koca Koca Yalanlar dizisi kısa süre içerisinde Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle yayın hayatına başlayacak. Bakalım Ahmet, karısı Müjgan’ı aldatacak mı?

KOCA KOCA YALANLAR TANITIMI YAYINLANDI!

Dizinin tanıtımı ilgi çekti! Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Dizi tutkunları Koca Koca Yalanlar dizisini reytingin zirvesine çıkaracak mı? Hep birlikte göreceğiz…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı