Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kızlarım İçin dizisinde heyecanlı dakikalar yaşanacak

Televizyon

20 Aralık 2017 Çarşamba 17:58:33

Son Güncelleme: 20/12/2017 23:09:36

Kızlarım İçin dizisinde heyecanlı dakikalar yaşanacak

Kızlarım İçin dizisi yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Kızlarım İçin dizisi yeni sezonda dikkat çeken diziler arasında şimdiden yerini almış durumda. Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Kızlarım İçin, bu hafta yayınlanan son bölümünde sokakta kalan kızların okul ve diğer ihtiyaçları bırakarak yeni bir iş arayışına girmesi ile geçmiş ve babalarının kendilerini yakından izlemesi son anda adeta yakalanmasına sebep olacak endişesi getirmişti.

Yeni bölüm fragmanı ile birlikte tekrar seyircilerini heyecanlandıran dizinin yeni bölümünde kızlar babalarına kavuşamayacak ancak ciddi bir dram sahnesi yaşanacak.

Bildiklerini Saçacak Mı?

Baba hakkında bilinenlerin ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu olurken, mafya babasının bildiklerini ortaya çıkarıp çıkarmayacak olduğu şuan merak konusu olurken, bir yandan da dizinin yeni bölümünde kardeşler babalarına kavuşacak ve gizli olarak kapalı bir fabrikada aktif olarak görüşecekler. Fabrikada görüşme sırasında polis ekiplerinin katil olarak bilinen kızların babasını yakalaması ve kızların merakla ”doğruyu söyle” diyerek babasından doğru bilgiyi öğrenmek istemesi dikkat çeken sahnelerden olmuş durumda. Yeni bölümde neler yaşanacak hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni bölüm fragmanında yaşanan olayların yanında dikkat çekici gizemli olayların da yaşanacağı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı