Show TV’nin yeni dizisi Kızılcık Şerbeti tanıtım bölümleri ile tartışmalara neden oldu. Merakla beklenen Kızılcık Şerbeti dizisi için geri sayım sürüyor. Kızılcık Şerbeti Doğa karakterini canlandıracak olan Sıla Türkoğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi sezonun en dikkat çeken yapımı olacağının sinyallerini verdi. Show TV ekranında yayınlanacak olan dizinin fragmanları nefes kesti. Birbirlerinden sosyo kültürel olarak çok farklı iki ailenin hikayesinin anlatılacağı dizi zengin oyuncu kadrosu ile göz doldurdu. Başrollerinde Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Settar Tanıröğen, Sibel Taşçıoğlı, Emrah Altıntoprak, Selin Türkmen, Tuana Gizem Uzunlar, Özlem Çaka, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Aliye Uzunatağan, Emre Altıntoprak, Feyza Civelek, Oral Özen, Serkan Tınmaz, Feray Darıcı, Rahimcan Kapkap ve Müjde Uzman bulunuyor. Kızılcık Şerbeti dizisi ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı da belli oldu. Kızılcık Şerbeti ilk bölümü 28 Ekim Cuma akşamı ekrana gelecek.

Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti

627e10d4a3705a264475576f

Kızılcık Şerbeti Doğa karakterinin özellikleri

Kızılcık Şerbeti dizisinde Sıla Türkoğlu tarafından Doğa karakterine hayat verilecek. Genç neslin sevilen oyuncusu yeni karakteri hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Aşkın her şeyin üstesinden gelecek büyük bir güce sahip olduğunu ifade eden Sıla Türkoğlu, ‘’Doğa karakterini canlandırırken çok heyecanlanıyorum. Bambaşka ve renkli bir dünyası var. Doğa’nın hikayesi hepimizin farklı bakış açıları kazanmasına olanak tanıyacak’’ diye konuştu. Kızılcık Şerbeti Doğa karakteri modern ve idealist bir aile içerisinde yetişmiştir. Doğa’nın hayattaki rol modeli annesi Kıvılcım olur. Kıvılcım hayatındaki her şeyi kontrol etmek isteyen çok güçlü bir kadındır. En büyük kızı Doğa’nın ailelerine uygun biri ile yuva kırmasını istemektedir. Lakin, ilk hedefi kızının evlenmesi değil, okuyarak meslek sahibi olmasıdır. Bu yüzden Doğa evlenmek istediğini söylediğinde çok sert tepki gösterir. Kıvılcım insanları kategorize etmekten çekinmez. Bu yüzden sert sınırlar koymuştur. Doğa, özel bir üniversitede tam burslu olarak eğitim görmektedir. Diş hekimliği öğrencisi olan Doğa, Fatih’e aşık olur. Doğa ve Fatih’in evlilik kararı aileleri tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanacaktır.