Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kaçış Dizisi, Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizisine rakip olacak!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 13:20:47

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kaçış Dizisi, Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizisine rakip olacak!

Prison Break’ın Türkiye Uyarlaması “Kaçış” dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor! Gelecek sezonda FOX ekranlarında yayınlanacak Kaçış dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ olmuştu! Scofield’i canlandıracak Kıvanç Tatlıtuğ’lu Kaçış dizisinin rakipleri de belli oldu! Diriliş Ertuğrul dizisiyle Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda Kaçış dizisiyle aynı günde yayınlanacak!

Ekranların jönü, yakışıklı ismi Kıvanç Tatlıtuğ Kaçış dizisiyle televizyonlara dönüyor! Yepyeni bir dizi projesi olan Kaçış, Dünyaca ünlü dizi Prison Break’ın Türk uyarlaması olacak. Kıvanç Tatlıtuğ’un Kaçış dizisindeki rolü Prison Break’ın Michael Scofield karakteri olacak. Ayrıca dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi karakterini Kurtlar Vadisi’nin “Memati’si” Gürkan Uygun canlandıracak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde oynayacağı Kaçış dizisinin yayın günü de belli oldu! Kaçış dizisi TRT 1 ekranlarının sevilen rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul ile 2. sezonuyla ATV ekranlarında yine fırtınalar estirecek Sen Anlat Karadeniz dizisine rakip olacak! Çok zorlu bir sezonun geçeceği şimdiden belli oldu! Reytinglerde kıyasıya bir mücadele olacak! Kıvanç Tatlıtuğ’un Kaçış dizisi mi? Engin Altan Düzyatan’ın Diriliş Ertuğrul’u mu yoksa Ulaş Tuna’nın başrolünde “Deli Tahir” rolüyle yer aldığı Sen Anlat Karadeniz’mi reytingin zirvesinde olacak?

KAÇIŞ DİZİSİNİN RAKİPLERİ ÇOK BÜYÜK

TRT 1 ekranlarında Osman Gazi, Ertuğrul Gazi ve Osmanlı’nın kuruluşunu konu alan Diriliş Ertuğrul dizisiyle birlikte Nefes-Tahir aşkını konu alan Karadeniz dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonda dişli bir rakibi daha olacak! Prison Break’ın Türkiye uyarlaması olan Kaçış dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Kaçış dizisi bakalım 2 devle baş edebilecek mi?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı