Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ, o iddialara yanıt verdi

Magazin

19 Eylül 2017 Salı 10:52:23

Kıvanç Tatlıtuğ, o iddialara yanıt verdi

Karizması, yakışıklılığı ve oyunculuk başarısı ile ekranların en çok aranan yüzlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, rol alacağı yapımda Sinem Kobal’ı istemediği ile ilgili çıkan iddiaları reddettiği bir açıklamada bulundu.

Kıvanç Tatlıtuğ, o iddialara yanıt verdi

Türkiye’nin en iyi erkek oyuncularından bir diğeri olan Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal’ı, rol alacağı yapımda partner olarak kabul etmediği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bu iddialar üzerine açıklama yapma gereği duyan yakışıklı oyuncu, basın mensupları ile bir araya geldiği bir toplantı da açıklamalarda bulunarak, kendisinin oyuncu seçmek gibi bir pozisyonda olmadığını, bunun başkalarının işi olduğunu belirtti.

SIKILDIM

Tatlıtuğ, çıkan bu haberler için, “Şehir dışındayken denk geldim. Bazı şeyleri söylemekten ben de sıkıldım ama bu durum işimizin bir parçası galiba… Bir takım haberlerin üretilmesi ve sonrasında sanatçıya söz hakkı doğması bu işin parçası…” dedi.

PARTNER İSMİ ÖNERMEK GİBİ BİR DURUMUM YOK

Sözlerine devam eden başarılı oyuncu, “Ancak böyle bir şey mümkün değil! Bunu sizin huzurunuzda da söylemek istiyorum bu yaz bana gelen senaryoları okudum. Her oyuncu gibi sonuçta nihai bir karar veriyorsunuz okuduktan sonra ancak bunun dışında herhangi bir kadın ya da erkek oyuncunun adı geçmedi. İsim konuşulmadı… Bu sene projeye yapacaksam ki yapacağım önce senaryo gelir okunur ve şekillenir yani bu tarz bir isim reddi olmadı. Yine Ay yapımla çalışmaya devam edeceğim. Zaten benim tek görevim senaryoyu okumak partner ismi önermek gibi bir durumum söz konusu değil dizi ya da film ekibinde bunları belirleyecek insanlar zaten var…” diyerek açıklamasını tamamladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı