Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Kral Kaybederse dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanıyordu. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği dizi için hazırlıklar tamamlandı. Kıvanç Tatlıtuğ’un ani bir kararla diziden ayrıldığı öğrenildi. Peki, Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse dizisinden neden ayrıldı? İşte detaylar…

Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden! Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adı taşıyan romanından uyarlanan Kral Kaybederse dizisi için geri sayım başladı. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer alacağı dizi için cast seçimleri devam ediyordu. Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizilerinin yakaladığı başarı nedeniyle Kral Kaybederse dizisinin yüksek reyting oranlarına ulaşması bekleniyordu. Bir süredir ekrandan uzak kalan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un da başrolde olması hayranlarının heyecanın artmasına neden oldu. Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri kim olacak sorusuna yanıt aranırken; kötü haber geldi. OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide kriz yaşandı. Kıvanç Tatlıtuğ’un oyuncu kadrosundan ayrıldığı iddialarının  geçtiğimiz günlerde yalanlanmıştı. Lakin, iddiaların gerçek olduğu ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse dizisinden ayrıldı. 

5fd5f917c03c0e1140318d44

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yeniden bir arada

Kral Kaybederse dizisi için Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri olarak Beren Saat’e teklif götürüldü. Aşk-ı Memnu ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan ikilinin yeniden bir araya geleceği haberleri heyecan yaratmıştı. Lakin, Kral Kaybederse yerine Netflix’te yayınlanacak olan yeni bir film için anlaşma sağlandı. OGM Pictures’in Beren Saat’ten olumsuz yanıt aldıktan sonra yönünü Büşra Develi ve Serenay Sarıkaya’ya çevirdiği öğrenildi. Senarist ekibindeki krizler ve cast seçimlerindeki başarısız sonuçlar nedeniyle dizi çekimlerinin bir türlü başlamaması hayal kırıklığı yarattı.Kıvanç Tatlıtuğ’un yapım ekibi ile yaşadığı sorunlar ayrılık kararının alınmasına neden oldu. Ünlü oyuncunun yer aldığı Yakamoz S-245 dizisinin devam etmesine karar verildi. Yeni çocuk sahibi olan Kıvanç Tatlıtuğ, uzun set saatleri ve yoğun çalışma temposu nedeniyle çocuğundan ayrı kalmak istemediğini açıkladı. Kral Kaybederse dizisinin yeni başrol oyuncunun kim olacağı ise henüz netlik kazanmadı.