Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ, jean reklamı için milyonlar alacak

Magazin

17 Ocak 2017 Salı 11:24:02

Son Güncelleme: 17/01/2017 11:25:25

Kıvanç Tatlıtuğ, jean reklamı için milyonlar alacak

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir reklam anlaşması imzaladı. Bir jean firması ile anlaşan Kıvanç Tatlıtuğ, bu reklam anlaşması için 2 milyon dolar kazanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ, jean reklamı için milyonlar alacak

Kıvanç Tatlıtuğ, jean reklamı için milyonlar alacak

Ay yapım imzalı Cesur ve Güzel dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, para basmaya devam ediyor. Başrol olarak yer aldığı dizide bölüm başına 130 bin TL kazanan Tatlıtuğ, jean firmasının reklamından milyonlar kazanacak.

Türk yapımlarının aranan isimlerinden ve öncelikli jön’lerinden olan Tatlıtuğ, en çok kazanan oyuncular arasında yer almaya devam ediyor.

Daha önce yine bir jean firmasının reklamlarında 3 yıl süre ile yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, o anlaşmasından toplamda 1 milyon 750 bin dolar (yaklaşık 6.5 milyon Türk Lirası) kazanmıştı.

Jean firmasının reklamlarında daha önce, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in oynadığı, sonrasında ise İlker Kaleli ile 1 milyon TL’e anlaşarak reklam çekimleri yapmıştı. Hatta bu anlaşma İlker Kaleli’nin ‘Yılın Reklam Yıldızı’ ödülünü kazanmasını da sağlamıştı.

Çıta’yı yükseltmeye karar veren jean firması, 2017 için yaptığı reklam anlaşması için Kıvanç Tatlıtuğ’a 7.5 milyon TL ödeme yapacak. Ayrıca Tatlıtuğ, şuanda rol aldığı diziden de senelik 4.6 milyon TL para kazanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı