Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ alyansını tercih etti, 6 milyon TL’yi es geçti

Magazin

21 Aralık 2017 Perşembe 20:32:43

Son Güncelleme: 21/12/2017 20:41:12

Kıvanç Tatlıtuğ alyansını tercih etti, 6 milyon TL’yi es geçti

Kıvanç Tatlıtuğ bir reklam filmi ile 6 milyon TL kazandı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Paris’te Başak Dizer ile evlenmesinin hemen ardından medya önünde pek fazla görünmemeye başlamış ve hayranlarını bu yönü ile çok fazla üzmüştü. Evliliğin ardından ilk reklam filmi teklifine onay veren Kıvanç Tatlıtuğ, yönetmen tarafından ”alyansını çıkar” isteğine ise uymayarak ”eğer ki alyansım yoksa bende yokum!” diyerek sert bir yanıt verdiği ve bunun sonucunda reklam filminin alyans ile birlikte çekilmek zorunda kaldığı iddia edildi.

İddialara göre evliliğin ardından çekilen ilk reklam filminde gazlı bir içecek firmasından 6 milyon TL teklif ile kendisine sunulan teklife onay veren Kıvanç Tatlıtuğ, alyansı söz konusu olunca 6 milyon TL’yi geri çevirdi.

Kabul Etmek Zorunda Kaldılar

Kıvanç Tatlıtuğ’un bu tavrına karşılık olarak gazlı içecek firmasının reklam bölümü yetkilileri Kıvanç’ın alyansı ile birlikte reklam filminde oynamasında herhangi bir sakınca olmayacağını, 6 milyon TL’lik reklam filminin çekilmesine karar verildiği Kıvanç’ın danışmanına ve kendisine bildirdi. Bunun ardından reklam filmi çekilerek ekranlarda dönmeye başlarken, Başak Dizer’in de eşinin bu tavrı karşısında oldukça mutlu olduğu iddia edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı