Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur Gamze Taşkın uslu durmuyor – 6 Ocak Fragmanı

Televizyon

5 Ocak 2017 Perşembe 14:38:52

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:25:12

Kısmetse Olur Gamze Taşkın uslu durmuyor – 6 Ocak Fragmanı

Kısmetse Olur her gün yeni tartışmaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Evin her fırsatta kavga etmekten çekinmeyen gelin adayı Gamze, bu seferde Sibel ve Barış’la kavga etti.

kısmetse olur 5 ocak gamze uslu durmuyor - 6 ocak fragmanı

Kısmetse Olur 5 Ocak’da yayınlanan 323.bölümünde, Gamze sabırları taşırmaya devam ediyor. Kısmetse Olur 6 ocak yeni bölüm fragmanı 324.bölümünde neler yaşanacağı öğrenilecek.

Gamze, Sibel ve Barış’la kavga etmekle yetinmeyip, kayak yapmaya gittikleri için evde olmayan Adnan ve Didem’in arkalarından da konuştu.

Adnan ile Didem’in fotoğrafları paylaşılamadı. Onur ve Berker, Adnan’ın fotoğrafını alıp erkekler evine götürdü. Bu konuda plan yapan gelin adayları erkekleri, kızlar evine davet ederek, Gamze’nin evden fotoğrafı gizlice almasına fırsat yarattılar.

Kızlar evinin yaptığı bu şaka, evin diğer çiftlerinden Onur ve Aycan’ın kavga etmesine neden oldu.

Evden diskalifiye edilen Gökhan’a duygularını itiraf eden Sibel ise, Gökhan’ın yokluğu sonrası kendini çok yalnız hissetti ve göz yaşlarına hakim olamadı. Sibel, üzüldüğü bu duygularını gizleyemedi.

Birlikte kayak yapmaya giden çiftlerden birinin yapacağı sürpriz ise Kısmetse Olur’un 6 ocak tarihli yayınlanacak 324.bölümünde çok konuşulacak. Adnan’ın sürpriz evlilik teklifi karşısında Didem’in nasıl bir tepki vereceği yeni bölümde ortaya çıkacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı