Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur Diskalifiye Krizi! Gökhan 4 Ocak’da eleniyor

Televizyon

3 Ocak 2017 Salı 21:41:42

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:23:32

Kısmetse Olur Diskalifiye Krizi! Gökhan 4 Ocak’da eleniyor

Büyük bir ilgi ile takip edilen, Kanal D’nin evlilik programı Kısmetse Olur evi bugün her zamankinden daha gergindi.

gökhan kısmetse olur evinden diskalifiye ediliyor

Kısmetse Olur’un bugün yani 3 Ocak Salı günü yayınlanan bölümünde ev bir hayli gergindi. Ekranlarda yayınlanması uygun olmadığı için gösterilmeyen sahnelerde, Adnan ve Gökhan’ın birbirine ağır sözler söylemesi nedeni ile diskalifiye edilmek üzere yarın oylanacaklar.

Bilindiği gibi Kısmetse Olur evinin bazı katı kuralları bulunuyor, bu program kurallarının ihlal edilmesinin bir cezası bulunuyor. Adaylar kimi zaman sadece uyarı alırken, yaşanan sorunun büyüklüğüne göre uyarı vermeksizin diskalifiye de edilebiliyorlar.

Uzun süredir evin erkek adaylarından Adnan ve Gökhan’ın arasının açık olduğu programın yayınlanan sahnelerinde kendisini gösteriyordu. Aralarında ki bu problem, geçtiğimiz bölümde basit tartışmaların ötesine taşınmış ve birbirlerine çok ağır sözler sarf ettikleri belirtilmişti.

İki adayın birbirine karşı söylediği sözlerin ağır olması nedeni ile uyarı verilmedi. Bunun yerine ayağa kaldırılan iki aday arasında diğer adayların yapacağı oylama sonrasında kimin gideceğine karar verilecek.

Kısmetse Olur programı canlı olarak yayınlanmadığı, yani çekimleri önceden tamamlandığı içinde programda olan biten her şey daha yeni bölüm yayınlanmadan sosyal medyaya düşüyor. Evde ki adaylardan birinin sosyal medyaya fısıldadığı onaylanmış bilgiye göre de oylama da evden gitmesi yönünde en çok oy alan kişi Gökhan Sara oluyor ve yarın ki programda eve veda ediyor.

Kısmetse Olur’un yeni bölümü olan 322.bölümü 4 Ocak Çarşamba günü saat 12.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı