Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı 326.Bölüm – Yeni Aday Gözde Bozacı

Televizyon

7 Ocak 2017 Cumartesi 01:04:13

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:32:20

Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı 326.Bölüm – Yeni Aday Gözde Bozacı

Kısmetse Olur’un 8 ocak akşamı yayınlanan haftanın finalinde elenen isim belli oldu. Halk Oylamasında erkekler evinde en çok oyu elde eden Adnan, evini koruyan isim oluyor.

kısmetse olur 9 ocak fragmanı gözde bozacı

Kısmetse Olur evinde, Gökhan ile bir süre ilişki yaşayan Rabia, sonrasında ilişkisi bitince kimse ile yakınlaşmamıştı. Eski adayı Gökhan’da daha sonradan programdan diskalifiye edilmiş, edilmeden öncede başkasına aşkını ilan etmişti.

Haftanın finalinde gelin evinde ayağa kalkan isim olan Rabia, Adnan’ın en çok oyu alıp evini koruma altına alması sonrasında elenen isim oldu. Rabia’nın elenmesi sonrasında yeni bir gelin adayı beklenmeye başladı.

Eve yeni gelecek isim ile ilgili sosyal medya’da dedikodular devam ederken, İşte Benim Stilim’den tanınan Gözde Bozacı ismi ön plana çıkıyor. Sosyal medya’da dolaşan iddialar çoğu zaman doğru çıksa da, ters köşe olunan “sızdırmalar” olduğu da biliniyor.

Yeni gelin adayının sızdırılan “Gözde Bozacı”‘nin herhangi birine de aday gelmediğini konuşuluyor, gerçekten birisine gelip gelmediğini öğrenmek için çok bekleneceği de düşünülmüyor.

Kısmetse Olur evinin adetidir, bir adayın kime talip olacağı en geç haftanın finali sonrası yayınlanan bölümde itiraf edilmiş olur. Bu durumda da bu bilgi en geç Kısmetse Olur’un 9 Ocak tarihli bölümünde ortaya çıkmış olacaktır.

Kısmetse Olur 9 Ocak (326.Bölüm) Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı