Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 7 Ocak 325.Bölüm Fragmanı Halk Oylaması Kim birinci

Televizyon

6 Ocak 2017 Cuma 14:36:39

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:25:48

Kısmetse Olur 7 Ocak 325.Bölüm Fragmanı Halk Oylaması Kim birinci

Kısmetse Olur 7 Ocak Fragmanı olan 324.bölümü ile birlikte 1 hafta daha sona erdi. 7 Ocak Halk Oylamasında haftanın birincileri kim olacak?

kısmetse olur 7 ocak halk oylaması kim birinci

Kısmetse Olur 7 Ocak fragmanında Halk Oylaması yaşanacak. Kısmetse Olur’un 7 Ocak tarihli Halk Oylaması bölümünde birinciler seçecek ve haftanın finali öncesinde birinciler yemekle ödüllendirilecek.

Kısmetse Olur’da Gökhan’ın diskalifiye edilmesi, Sibel’in ona aşkını ilan etmesi, Adnan’ın Didem’e evlenme teklifi etmesi ile yoğun bir hafta yaşanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde eve konuk olan eski adaylardan Gamze’nin Adnan’ı para göz olmakla suçlaması ve para için her şeyi yaptığını söylemesi sonrası Adnan’ın evlilik teklifi sunması sosyal medya da olumlu ve olumsuz bir çok tepki aldı.

Haftanın Finalinde Rabia’nın eleneceği iddiaları dolaşırken, Gökhan’a aşkını ilan eden Sibel ve Didem’e evlenme teklifi eden Adnan’ın halk oylamasında birinci seçildikleri söylentileri de yayılmış durumda.

Malum Kısmetse Olur çekimleri önceden yapılıyor ve bu nedenden ötürü program ile ilgili pek çok şey daha yayınlanmadan önce öğrenilmiş oluyor.

Gelin, bugün ki bölümde neler yaşanmıştı videoda bir izleyelim. Kısmetse Olur’un bugün ki bölümü bittiğinde de yarın ki halk oylaması fragmanı televizyonla eş zamanlı olarak izlenimize sunulacaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı