Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 5 Ocak Fragmanı 323.Bölüm Adnan Dideme Evlenme Teklif Ediyor

Televizyon

4 Ocak 2017 Çarşamba 14:58:02

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:25:03

Kısmetse Olur 5 Ocak Fragmanı 323.Bölüm Adnan Dideme Evlenme Teklif Ediyor

Kısmetse Olur’da Adnan ve Gökhan arasında evde ki adayların yaptığı eleme sonrası Gökhan’ın elenmesi ile ortalık karışıyor.

kısmetse olur 5 ocak fragmanı haberi adnan dideme evlenme teklifi ediyor

Adnan önceden hazırladığı sürprizi bozmamak için bugün Didem’in kendisine yaptığı “köylü kadını” tiplemesi çok hoşuna gittiği halde beğenmemiş gibi davrandı. Didem’de Adnan’ın bu tavrına oldukça üzülüyor.

Bununla birlikte Gökhan’ın diskalifiye edilmesi sonrası Sibel ile Gökhan’ın birbirlerine yaptığı itiraf evi karıştırıyor. Gökhan’ın çok yakın arkadaşı olan ve Sibel’e aday gelen Ünal, arkadaşının bu yaptığı sonrasında çok sinirleniyor.

Gökhan’ın resminin olduğu çerçeveyi kıran Ünal, Sibel ve eski arkadaşı Gökhan’ı asla affetmeyeceğini söylüyor. Gelin adaylarının evinde ise bu konu ile ilgili Sibel eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Kısmetse Olur’un 4 ocak tarihinde yayınlanan bölümünde eve geri dönen eski yarışmacı Gamze’de, Adnan’a demediğini bırakmayıp, Adnan’ı para göz olmakla suçluyor. Para için her şeyi yapabilmekle itham ettiği Adnan ise bu suçlamaları kabul etmiyor.

Kısmetse Olur’un 5 ocak tarihinde yayınlanacak bölümünde, Adnan önceden planladığı sürprizi hayata geçiriyor. Önce ki gün çok üzdüğü Didem’e evlenme teklifi ediyor ve aslında Didem’in yaptığı sürprizi çok beğendiğini ancak bu planını bozmamak için öyle davranmak zoruna kaldığını söylüyor.

Kısmetse Olur 5 Ocak Fragmanı ile izleyicilerin izlenimine sunulacak olan 323.Bölümün tanıtımında diğer olanları seyretmek için paylaştığımız yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı