Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı 396.Bölüm Tuğçe Günün Konusu Oldu

Dizi Haberleri

30 Mart 2017 Perşembe 16:04:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:24:54

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı 396.Bölüm Tuğçe Günün Konusu Oldu

Kısmetse Olur’da önce ki gün yayınlanan programda Tuğçe’nin Emre’ye talip olması sonrasında, bugün yayınlanan programda gelin adayları Tuğçe’nin üzerine gittiler.

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı 396.Bölüm Popülerler Seçildi

Emre kendisine aday olan Tuğçe ile bahçede konuşurken, Tuğçe adayların üzerine gelmesi ile ilgili Emre’ye yaşananları anlatınca, Emre, “benim yüzümden senin üzerine gelmelerine” müsade etmem diyerek Tuğçe’yi savundu.

Melis, aralarını düzeltmesi için Yağmur’u alıp damatlar evine Şehmus’un yanına götürürken, Şehmus’un yaptığı konuşma Yağmur’u şoke etti. ‘Bizden Olmaz’ şeklinde konuşan Şehmus, birlikte olmayalım, bitirelim diyerek görüştüğü adaya kapıları kapattı.

Bu tepkiyi beklemeyen Yağmur, duruma sinirlenince hediyeleri yere çarpınca kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Evden elenip geri gelen Rabia ise hayranlarının sürprizi ile şaşkınlık yaşadı. Hayranlarının mimarı olduğu bu sürpriz damatlar evinde hazırlanırken, Rabia mutluluktan göz yaşlarını tutamadı.

Diğer yandan programın sunucusu Seda Hanım eve gelerek, adaylar arasında yapılan oylama ile popüler gelin ve damat adayını seçti.

Gelinler evinden popüler olan gelin adayı Farima seçilirken, gelinler evinde ise evin büyük ilgi gören damat adayı Emre oldu.

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı