Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 3 Ocak Fragmanı 322.Bölüm Kaan ve Öykü elendi

Televizyon

1 Ocak 2017 Pazar 15:10:29

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:22:22

Kısmetse Olur 3 Ocak Fragmanı 322.Bölüm Kaan ve Öykü elendi

Kısmetse Olur 3 Ocak Salı günü yayınlanacak bölümü öncesinde bugün ekrana gelen haftanın finali bölümde Kaan ile Öykü eve veda etti.

kısmetse olur 3 ocak fragmanı 322.bölüm

Normal yayın akışında 1 Ocak Pazar günü ekranlara gelmesi beklenen Kısmetse Olur Haftanın Finali bölümü yayınlanmamıştı. Ortaköy’de bir eğlence mekanında yapılan saldırı neden ile ekranlara gelmeyen haftanın finali bölümü 2 ocak tarihine ertelendi.

Bugün ekrana gelen 2 ocak kısmetse olur haftanın finali bölümünde, son dönemlerde adı devamlı kavgalar ile anılan Kaan ve gelin adaylarından Öykü eve veda etti. Erkek ve gelin adaylarından eşit oy çıktığı için kimse evini koruyamamış oldu.

Elenen adayların yerine evin eski gelin ve damat adayı olan Ayça ile Aykut’un geri döneceği söylentiler arasında yer alıyor. Erkek aday olarak Akın, bayan olarak Gizem isimli 2 yeni aday eve girdi.

3 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak olan 322. bölümünde yeni adayların eve gelmesi bekleniyor. Kısmetse Olur tarihinin en çok elenen ve tekrar geri dönen ismi ünvanı Ayça’da bulunuyor. Dışarı da ki hayatlarında sevgilisi olan eski yarışmacı Aykut ile Ayça eve girince bu birlikteliği sürdürebilecek mi sorusu ise gizemini koruyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı